Odporúčania od klientov

Re:Svdba

Dakujeme za kazdy prispevok a v ziadnom pripade nebudeme negativne mazat.Iste si uvedomujeme ze nemozeme byt najlepsi a kazdym nazorom sa chceme posunut vpred a vyvarovat sa chyb.Mozno mame ale aj preto vela dobrych hodnoteni pretoze v najblizsom okoli je velmi slaba konkurencia a prave tymto kapelam a mozno aj Vam asi vadime.Kazdu jednu akciu mame starostlivo zaznamenanu aj s kontaktami nasich klientov a mozeme si ich spatne vyhladat preto ak ste skutocne Zuzana ktorej sme hrali na svadbe tak napiste datum kedy sme Vam hrali alebo nam poslite na nas mail nicholas@nicholas.sk konkretnu kritiku za ktoru budeme povdacni a dokonca v pripade opravnenej kritiky sme Vas ochotni financne odskodnit.Myslime si ale ze nebude komu...Co sa tyka ceny tak tu vzdy vypocitame kazdemu na mieru podla poziadaviek a poctu muzikantov ktory si zvolia a nikdy ju uz nenavysujeme dodatocne teda v prvom rade ste s nou museli suhlasit a v druhom rade ak ste neboli spokojná -/ý/ pretoze nieviem ci nie ste nahodou „Zuzano“ tak by ste nam tu sumu nevyplatili pretoze kto zaplati za tovar alebo sluzbu ktora nesplnila jeho ocakavania?Nepamatam sa ze by niekto mal po svadbe nejake vyhrady alebo sme nesplnili nejaku poziadavku ktoru sme slubili takze skuste Vy popisat - ci uz verejne alebo na spominany mail.

proste skvelá kapela

Ľudia, tak túto skupinu vrelo odporúčame všetkým - mladým, starým, pre firemné akcie , na svadby, na žúrky, v lete len tak von na počúvanie i tanec. Proste sú perfektní - zvlášť Edo a Nika, oni a harmoniky, tak to je sen. Treba to počuť a zažiť. Dúfame, že v našej chatočke sa budeme ešte dlho spolu vzájomne vytešovať.
Naši hostia všetci do jedného hovoria, že sú super, skvelí

Svadba

Skupina Nicholas nám hrala na svadbe. Lepšiu kapelu si ani nevieme predstaviť. Výber pesničiek vybrali presne ušité na mieru ako pre nás. Zabavili a zatancovali si všetky vekové kategórie. Urobili výbornú atmosféru, parket bol komplet plný každé tanečné kolo. Kapela atmosféru výborne doplnila harmonikovým doprovodom, ked si chceli hostia zaspievať.
Spätne nám kapelu chválili mnohý hostia, že už si dávno na svadbe tak dobe nezatancovali, že kapela nemala jedinú chybičku.
Svadobný dress code kapela dodržala aj bez toho, aby sme sa o tom vopred rozprávali.
Kapelu Nicholas odporúča všetkých našich 100 svadobčanov :)

Pridať nový príspevok