Odporúčania od klientov

Svadba Ružomberok

Užastná kapela vďaka ktorej bol náš deň nezabudnuteľným zážitkom. Ľudia sa zabávali a tancovali od prvej až po poslednú pesničku. Všetky naše požiadavky splnili a milo nás prekvapili "belgickým tancom" ktorý sa pre nás naučili hrať a spievať tak parádne! Určite môžme len odporučiť všetkým ktorí hľadajú kvalitnú kapelu. Už pri prvom stretnutí s lídrom kapely sme zistili že sa nemusíme báť žeby sa hostia nudili. Kapela nicholas je TOP, užili sme si to nielen my ale aj naší hostia a na bubeníka budeme ešte dlho spomínať.
Ešte raz ďakujeme!

To nemalo chybu

Veľmi pekne ďakujem za super extra zábavu , ktorú mi zariadili moje deti, skupine Nicholas za perfektnú atmosféru, ktorú vytvorili na mojej oslave mne,mojej rodine a mojím priateľom. A harmonika nemala chybu. Ďakujem Vám všetkým

Svadba Gecäľ Stan

Kapelu Nicholas sme mali na svadbe 16.9. vrelo odporúčam každému. Super atmosféra, zábava do rána, všetci hostia chválili. Veľké Ďakujem.
Ak niekto zvažujete a hľadáte kapelu na akciu Nicholas je tá správna voľba.

Bobrovec

Ďakujeme za super atmosféru cez letnú sezónu u nás na terase. Opäť ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru tešíme sa na Vás na našom plese v Bobrovci už 3 rokom :)

Super zábava

Ďakujeme za perfektnú zábavu na akcii v našej obci, spievate a hráte super a hlavne sa ľudia pri Vašej hudbe dobre bavia.
Boli na Vás len dobré ohlasy.
Ešte raz ďakujeme celej skupine, že ste zavítali aj do nášho kraja.
Všetkým odporúčame kapelu.

Svadba koliba Gréta

Ďakujeme za perfektnú atmosféru na našej svadbe. Hostia sa skvelo zabávali a všetkých na druhý deň boleli nohy :) Hrali na svadbe aj sestre a už vtedy nikto neľutoval.
Vrelo odporúčame všetkým kapelu Nicholas.

Svadba Heľpa 3.6.2017

Boli ste perfektní. Všetci naši hostia si našli svoje...zatancovali sme si, zaspievali.

Re:Svadba Heľpa 3.6.2017

Nakoľko mi neuverejnilo celý komentár, dopĺňam :) Všetkým sa veľmi Váš spev a hudba páčila. Spev za sprievodu harmoniky mal veľký úspech. Budeme Vás odporúčať ďalej, my s manželom sme boli veľmi spokojní. Myslím si, že naša svadba nebola Vaším posledným účinkovaním v Heľpe. Mávajte sa krásne a ďakujeme :)

Svadbička

Veľmi krásne ďakujeme za super atmosféru a za skvelu zábavu a super prístup na našej svadbe. Vrelo odporúčame. Zatancovali sme si koľko sme vladali. Zaspievali sme si koľko nám hrdlo dovolilo. Kapelka hrala úplne presne toľko koľko sme si predstavovali, ani dlho a ani krátko. Úplne presne. To co nám Terka sľubovala to sa aj splnilo. Bolo super. Ďakujeme.

dojem zepelin

Fajne nicholas - takto ma zabeva vyzerat atmosfera bohovska a ten bubenik to je iny pánko

Zeppelin

Tešíme sa dnes na Zeppelin,boli sme v decembri bolo fajne tak aj dnes to roztočte!!!!!!Co to tu straší za divný Mirko,rada povysvetľujem kariéru nášho dvorného harmonikára takýmto rypákom.Asi aj harmonika je na plejbek?Spievate až mráz chodí po chrbte hlavne ľudovky

ahahahahahah

vy nieste kapela ale šašovia ved vy nehráte na živo len púšťate podklady stiahnuté alebo kúpené z internetu a ten falošný spev to je dačo strašne !!! Dúfam že mi zmažete komentár ! to čo vy ako že hráte dokáže každý mukel !

Pridať nový príspevok