Odporúčania od klientov

Lucka & Kajko

Skvela kapela,ktora vie roztancovat mladych i tych starsich

oslava narodenín

perfektná kapela, perfektný spev, perfektný ľudia! niet k tomu viac čo dodať urobili ste nám na oslave skvelú zábavu a zvládli ste zabaviť všetky vekové kategórie od úplne malých detičiek až po dôchodcov každý si prišiel na svoje. boli sme veľmi spokojní ešte raz ďakujeme :)

Náš deň,, D''

Títo skvelí a hlavne šikovní hudobníci sa postarali počas našej svadby o zábavu ako sa patrí

Svadba Janko & Miska

Úžasná skupina ktorú tvoria úžasný ľudia sme veľmi radi že v náš veľký deň mohli byt s nami ... vždy keď budeme robiť veľkú akciu s hudbou vždy iba snimi lebo sú to TOPKY

Super kapela

Tato kapela je fakt super. Vždy vytvoria parádnu náladu. Ďakujeme

Svadba hotel Mních 6.10.2018

Dobrá hudba je základ každej zábavy. A kapela Nicholas hrala vynikajúco. Široký repertoár skladieb, výborne prevedenie, perfektná atmosféra, zábava do až do svitania. Môžeme len a len odporúčať. A ešte raz ĎAKUJEME!!!

Odporúčam

Ešte raz sa chceme poďakovať kapele za super zábavu. Hrali ste super, bezproblémová komunikácia, hrali presne to, čo sme chceli.
Na svoje si prišli všetky generácie. Určite odporučím ďalej.

Obecné podujatie

Vynikajúca skupina, ktorá nemala problémy so zahraním akejkoľvek pesničky na želanie, od začiatku až do konca super zábava, roztancovali každého, ľudia sa skvelo bavili, v ich repertoári si každý našiel to svoje, dávam "6" hviezdičiek z 5 :) :) :)

Svadba Heľpa 7.7.2018

Chceme sa aj touto cestou veľmi pekne poďakovať za úžasnú zábavu na našej svadbe.
Všetkým vrelo odporúčam kapelu Nicholas, určite nebudete ľutovať.
Ešte raz ďakujeme.

Svadba na južnom Slovensku

9.6.2018 sa konala Slovensko-Maďarská svadba vo Velkých Úľanoch (na južnom Slovensku ) kapela PIK-NIK hrala do tanca, nakoľko nevesta pochádza z Liptova bola pozvaná aj časť kapely NICHOLAS vynikajúca speváčka Nikola a výborný harmonikár Edo . Hneď na úvod sme sa skamarátili a keď sme začali hrať hneď bolo jasné že sme stretli skvelých ľudí a muzikantov. Táto svadba a spoločné účinkovanie potvrdilo že v muzike neexistujú žiadne hranice ani štátne ani jazykové . Týchto muzikantov -túto kapelu môžem len odporúčať každému kto túži po kvalitnú muziku a skvelú zábavu. Bol to skvelý zážitok vás spoznať a spolu hrať

Nicholas = Number 1!

Skupina Nicholas nám hrala na svadbe v Červenom Kláštore 28.04.2018. Perfektne sme sa bavili od začiatku až do konca... Prvé kolo bolo vyslovene detský výber skladiek, na ktoré sme sa skvelé bavili i my dospelí. Musím uznať, ze skupina ladí aj v speve a hre na harmonike medzi stolmi. Ich talent a vytrvalosť ocenili všetci hostia, ktorí sa s radosťou pridali do spevu. Určite vrelo odporúčam skupinu Nicholas na akúkoľvek oslavu či zábavu, kde ľudia radi tancujú, spievajú a bavia sa až do rána bieleho. Ďakujeme.

Svadba Staré Hory

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať kapele Nicholas. Hrali nám na svadbe a boli úžasní. Všetci hostia boli veľmi spokojní, tancovali aj spievali až do rána:)Hranie na harmonike bolo tiež veľmi dobré:) Budeme Vás odporúčať ďalej, lepšie sme si nemohli vybrať. Naozaj ďakujeme veľmi pekne:)

Pridať nový príspevok