Odporúčania od klientov

Re:Svadba 7.9.2019

Je mi ľúto že si sluchovo postihnutá... Problémom bude asi závisť. Hrať na živo je náročnejšie ako poslúchať hudbu z mobilu. Veľa ľuďom sa páčilo hlavne aj to že sa hralo pre každého. Dúfam že sa prihlásiš do sútaže Slovensko má talent lebo bolo by škoda mrhať tvojim talentom.
Skupine želám všetko naj a nenechajte sa znechutiť.
Boli ste super.

Re:Svadba 7.9.2019

100 ľudí 100 chutí. Takže za mňa: Skupinu Nicholas som si objednal na základe veľmi vydarenej svadby vo Veľkých Úľanoch, ktorú som absolvoval ako hosť a bol som nadmieru spokojný. Tu neskutočne bavili a veľmi dobre hrali. U nás na svadbe sa ich profesionalita iba potvrdila. Chcel by som im ešte raz pekne poďakovať za skvelú atmosféru na Čiernom Potoku. Svadobčania sa ma vypytovali, že skade sú a odkiaľ som ich zohnal, že perfektne hrajú. Ak by chcel niekto ústnu referenciu môj mobil 0907605142:) Jediné na čo si dať pozor je termín. Volať treba čo najskôr aby sa našiel voľný termín, osobne som kvôli kapele menil plánovaný termín svadby, ale oplatilo sa. To o kapele niečo svedčí. Z mojej strany spokojnosť na 100 %. Túto kapelu môžem iba odporúčať.

Apropo: Na našej svadbe žiadna Lenka s hudobníkmi v rodine nebola.

Re:Svadba 9.6.2018

Negativna odozva na Vas ma troska zaskocila, nakolko mala som tu cest, aby ste nam pred rokom hrali na svadbe. Na tejto v Rimavskej S.som sa mala zucastnit, ale bohuzial sa nedalo a o to viac mi to bolo luto, ked som sa dozvedela, ze tam budete hrat Vy.
Mozem Vas len a len odporucat. Ste z Liptova, my sme mali slovensko/madarsku svadbu a klobuk dole pred Vami a hlavne pred tym, co ste tam ukazali a ako ste sa dokazali prisposobit podmienkam

Svadba 24.08.2019 v Košťanoch nad Turcom

TOP kapela, s profesionálnym prístupom, aký sa len tak nevidí. Ďakujeme za skvelú atmosféru, ktorú ste dokázali vytvoriť. Bavili sa všetci svadobčania, širokým repertoárom ste ulahodili všetkým vekovým kategóriám

Re:Svadba 24.08.2019 v Košťanoch nad Turcom

Tak na tento príspevok musíme reagovať a chceme sa poďakovať aj my,pretože svadobčania sa vedeli mimoriadne baviť a mali ohromnú výdrž.Veľmi dobre sa hrá na svadbach, kde sú svadobčania v plnom počte na parkete od začiatku až do konca.Pokial im je tempo Kankánu pomalé a my sme este počas hrania museli zrychľovať,tak to si zaslúži obrovské uznanie a rešpekt! Ďakujeme ,že ste si nás vybrali spomedzi širokej konkurencie.Všetko od organizácie,priebehu svadby,jedla i pitia až po ubytovanie bolo perfektné!

Lucka & Kajko

Skvela kapela,ktora vie roztancovat mladych i tych starsich

oslava narodenín

perfektná kapela, perfektný spev, perfektný ľudia! niet k tomu viac čo dodať urobili ste nám na oslave skvelú zábavu a zvládli ste zabaviť všetky vekové kategórie od úplne malých detičiek až po dôchodcov každý si prišiel na svoje. boli sme veľmi spokojní ešte raz ďakujeme :)

Náš deň,, D''

Títo skvelí a hlavne šikovní hudobníci sa postarali počas našej svadby o zábavu ako sa patrí

Svadba Janko & Miska

Úžasná skupina ktorú tvoria úžasný ľudia sme veľmi radi že v náš veľký deň mohli byt s nami ... vždy keď budeme robiť veľkú akciu s hudbou vždy iba snimi lebo sú to TOPKY

Super kapela

Tato kapela je fakt super. Vždy vytvoria parádnu náladu. Ďakujeme

Svadba hotel Mních 6.10.2018

Dobrá hudba je základ každej zábavy. A kapela Nicholas hrala vynikajúco. Široký repertoár skladieb, výborne prevedenie, perfektná atmosféra, zábava do až do svitania. Môžeme len a len odporúčať. A ešte raz ĎAKUJEME!!!

Odporúčam

Ešte raz sa chceme poďakovať kapele za super zábavu. Hrali ste super, bezproblémová komunikácia, hrali presne to, čo sme chceli.
Na svoje si prišli všetky generácie. Určite odporučím ďalej.

Pridať nový príspevok