Odporúčania od klientov

Svadba, Poľovnícky ples, Bursa

Na Slovensku je veľa dobrých hudobných skupín. Hudobná skupina NICHOLAS však určite patrí do Top desiatky. Zažil som s nimi zatiaľ tri pekné akcie. Vedia zahrať všetko a prispôsobiť sa publiku tak, aby to malo tú správnu atmosféru. Všetci boli uveličení kvalitou speváčok. Vrelo odporúčam na akúkoľvek akciu. My si ich objednávame rok dopredu, tak sa poponáhľajte.

Stužková slávnosť SOŠ lesníckej a drevárskej v Liptovskom Hrádku.

Dňa 17.11.2017 sa uskutočnila stužková slávnosť žiakov 4.A triedy študijného odboru lesníctvo v kultúrnom dome v Liptovskom Hrádku. Na základe dobrých predchádzajúcich referencií sme si objednali hudobnú produkciu u kapely NICHOLAS. Skupina zabezpečila nielen hudobnú projekciu, ale aj ozvučenie celej akcie. S ich zodpovedným prístupom, s technickou kvalitou hudby (zvuku), ako aj s výberom pesničiek sme boli mimoriadne spokojní. Veľmi pochvalne sa vyjadrovali aj rodičia, ktorí prišli takmer z celého Slovenska, a nad ránom sa len pomaly poberali z tanečného parketu, kedy ich obľúbené ľudové piesne skupina vymenila za modernú "dum-dum-dum-dum" produkciu pre mladých. Takú výbornú atmosféru a "spoluprácu" kapely s publikom sme už dávno nezažili.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa určite na stretnutie na ďalšej stužkovej slávnosti.

Svadba Ružomberok

Užastná kapela vďaka ktorej bol náš deň nezabudnuteľným zážitkom. Ľudia sa zabávali a tancovali od prvej až po poslednú pesničku. Všetky naše požiadavky splnili a milo nás prekvapili "belgickým tancom" ktorý sa pre nás naučili hrať a spievať tak parádne! Určite môžme len odporučiť všetkým ktorí hľadajú kvalitnú kapelu. Už pri prvom stretnutí s lídrom kapely sme zistili že sa nemusíme báť žeby sa hostia nudili. Kapela nicholas je TOP, užili sme si to nielen my ale aj naší hostia a na bubeníka budeme ešte dlho spomínať.
Ešte raz ďakujeme!

To nemalo chybu

Veľmi pekne ďakujem za super extra zábavu , ktorú mi zariadili moje deti, skupine Nicholas za perfektnú atmosféru, ktorú vytvorili na mojej oslave mne,mojej rodine a mojím priateľom. A harmonika nemala chybu. Ďakujem Vám všetkým

Svadba Gecäľ Stan

Kapelu Nicholas sme mali na svadbe 16.9. vrelo odporúčam každému. Super atmosféra, zábava do rána, všetci hostia chválili. Veľké Ďakujem.
Ak niekto zvažujete a hľadáte kapelu na akciu Nicholas je tá správna voľba.

Bobrovec

Ďakujeme za super atmosféru cez letnú sezónu u nás na terase. Opäť ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru tešíme sa na Vás na našom plese v Bobrovci už 3 rokom :)

Super zábava

Ďakujeme za perfektnú zábavu na akcii v našej obci, spievate a hráte super a hlavne sa ľudia pri Vašej hudbe dobre bavia.
Boli na Vás len dobré ohlasy.
Ešte raz ďakujeme celej skupine, že ste zavítali aj do nášho kraja.
Všetkým odporúčame kapelu.

Svadba koliba Gréta

Ďakujeme za perfektnú atmosféru na našej svadbe. Hostia sa skvelo zabávali a všetkých na druhý deň boleli nohy :) Hrali na svadbe aj sestre a už vtedy nikto neľutoval.
Vrelo odporúčame všetkým kapelu Nicholas.

Svadba Heľpa 3.6.2017

Boli ste perfektní. Všetci naši hostia si našli svoje...zatancovali sme si, zaspievali.

Re:Svadba Heľpa 3.6.2017

Nakoľko mi neuverejnilo celý komentár, dopĺňam :) Všetkým sa veľmi Váš spev a hudba páčila. Spev za sprievodu harmoniky mal veľký úspech. Budeme Vás odporúčať ďalej, my s manželom sme boli veľmi spokojní. Myslím si, že naša svadba nebola Vaším posledným účinkovaním v Heľpe. Mávajte sa krásne a ďakujeme :)

Svadbička

Veľmi krásne ďakujeme za super atmosféru a za skvelu zábavu a super prístup na našej svadbe. Vrelo odporúčame. Zatancovali sme si koľko sme vladali. Zaspievali sme si koľko nám hrdlo dovolilo. Kapelka hrala úplne presne toľko koľko sme si predstavovali, ani dlho a ani krátko. Úplne presne. To co nám Terka sľubovala to sa aj splnilo. Bolo super. Ďakujeme.

dojem zepelin

Fajne nicholas - takto ma zabeva vyzerat atmosfera bohovska a ten bubenik to je iny pánko

Pridať nový príspevok