Odporúčania od klientov

Obecné podujatie

Vynikajúca skupina, ktorá nemala problémy so zahraním akejkoľvek pesničky na želanie, od začiatku až do konca super zábava, roztancovali každého, ľudia sa skvelo bavili, v ich repertoári si každý našiel to svoje, dávam "6" hviezdičiek z 5 :) :) :)

Svadba Heľpa 7.7.2018

Chceme sa aj touto cestou veľmi pekne poďakovať za úžasnú zábavu na našej svadbe.
Všetkým vrelo odporúčam kapelu Nicholas, určite nebudete ľutovať.
Ešte raz ďakujeme.

Svadba na južnom Slovensku

9.6.2018 sa konala Slovensko-Maďarská svadba vo Velkých Úľanoch (na južnom Slovensku ) kapela PIK-NIK hrala do tanca, nakoľko nevesta pochádza z Liptova bola pozvaná aj časť kapely NICHOLAS vynikajúca speváčka Nikola a výborný harmonikár Edo . Hneď na úvod sme sa skamarátili a keď sme začali hrať hneď bolo jasné že sme stretli skvelých ľudí a muzikantov. Táto svadba a spoločné účinkovanie potvrdilo že v muzike neexistujú žiadne hranice ani štátne ani jazykové . Týchto muzikantov -túto kapelu môžem len odporúčať každému kto túži po kvalitnú muziku a skvelú zábavu. Bol to skvelý zážitok vás spoznať a spolu hrať

Nicholas = Number 1!

Skupina Nicholas nám hrala na svadbe v Červenom Kláštore 28.04.2018. Perfektne sme sa bavili od začiatku až do konca... Prvé kolo bolo vyslovene detský výber skladiek, na ktoré sme sa skvelé bavili i my dospelí. Musím uznať, ze skupina ladí aj v speve a hre na harmonike medzi stolmi. Ich talent a vytrvalosť ocenili všetci hostia, ktorí sa s radosťou pridali do spevu. Určite vrelo odporúčam skupinu Nicholas na akúkoľvek oslavu či zábavu, kde ľudia radi tancujú, spievajú a bavia sa až do rána bieleho. Ďakujeme.

Svadba Staré Hory

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať kapele Nicholas. Hrali nám na svadbe a boli úžasní. Všetci hostia boli veľmi spokojní, tancovali aj spievali až do rána:)Hranie na harmonike bolo tiež veľmi dobré:) Budeme Vás odporúčať ďalej, lepšie sme si nemohli vybrať. Naozaj ďakujeme veľmi pekne:)

Svadba, Poľovnícky ples, Bursa

Na Slovensku je veľa dobrých hudobných skupín. Hudobná skupina NICHOLAS však určite patrí do Top desiatky. Zažil som s nimi zatiaľ tri pekné akcie. Vedia zahrať všetko a prispôsobiť sa publiku tak, aby to malo tú správnu atmosféru. Všetci boli uveličení kvalitou speváčok. Vrelo odporúčam na akúkoľvek akciu. My si ich objednávame rok dopredu, tak sa poponáhľajte.

Stužková slávnosť SOŠ lesníckej a drevárskej v Liptovskom Hrádku.

Dňa 17.11.2017 sa uskutočnila stužková slávnosť žiakov 4.A triedy študijného odboru lesníctvo v kultúrnom dome v Liptovskom Hrádku. Na základe dobrých predchádzajúcich referencií sme si objednali hudobnú produkciu u kapely NICHOLAS. Skupina zabezpečila nielen hudobnú projekciu, ale aj ozvučenie celej akcie. S ich zodpovedným prístupom, s technickou kvalitou hudby (zvuku), ako aj s výberom pesničiek sme boli mimoriadne spokojní. Veľmi pochvalne sa vyjadrovali aj rodičia, ktorí prišli takmer z celého Slovenska, a nad ránom sa len pomaly poberali z tanečného parketu, kedy ich obľúbené ľudové piesne skupina vymenila za modernú "dum-dum-dum-dum" produkciu pre mladých. Takú výbornú atmosféru a "spoluprácu" kapely s publikom sme už dávno nezažili.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa určite na stretnutie na ďalšej stužkovej slávnosti.

Svadba Ružomberok

Užastná kapela vďaka ktorej bol náš deň nezabudnuteľným zážitkom. Ľudia sa zabávali a tancovali od prvej až po poslednú pesničku. Všetky naše požiadavky splnili a milo nás prekvapili "belgickým tancom" ktorý sa pre nás naučili hrať a spievať tak parádne! Určite môžme len odporučiť všetkým ktorí hľadajú kvalitnú kapelu. Už pri prvom stretnutí s lídrom kapely sme zistili že sa nemusíme báť žeby sa hostia nudili. Kapela nicholas je TOP, užili sme si to nielen my ale aj naší hostia a na bubeníka budeme ešte dlho spomínať.
Ešte raz ďakujeme!

To nemalo chybu

Veľmi pekne ďakujem za super extra zábavu , ktorú mi zariadili moje deti, skupine Nicholas za perfektnú atmosféru, ktorú vytvorili na mojej oslave mne,mojej rodine a mojím priateľom. A harmonika nemala chybu. Ďakujem Vám všetkým

Svadba Gecäľ Stan

Kapelu Nicholas sme mali na svadbe 16.9. vrelo odporúčam každému. Super atmosféra, zábava do rána, všetci hostia chválili. Veľké Ďakujem.
Ak niekto zvažujete a hľadáte kapelu na akciu Nicholas je tá správna voľba.

Bobrovec

Ďakujeme za super atmosféru cez letnú sezónu u nás na terase. Opäť ste vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru tešíme sa na Vás na našom plese v Bobrovci už 3 rokom :)

Super zábava

Ďakujeme za perfektnú zábavu na akcii v našej obci, spievate a hráte super a hlavne sa ľudia pri Vašej hudbe dobre bavia.
Boli na Vás len dobré ohlasy.
Ešte raz ďakujeme celej skupine, že ste zavítali aj do nášho kraja.
Všetkým odporúčame kapelu.

Pridať nový príspevok