Odporúčania od klientov

Svadba 22.7.2022

Chcela by som vám ešte raz poďakovať, nemôžme vám nič vytknúť, boli ste super.
Už vás poznáme z nie len jednej zábavy a preto sme vedeli, že od vás môžeme očakávať to najlepšie a tak to bolo, náš svadobný deň bol neskutočný a nezabudnuteľný aj vďaka vám.
Hrali ste nonstop. Či v autobuse, na pytačkách s harmonikou a potom na celej svadbe, proste prispôsobili ste to nám a podľa toho ste aj vyberali pesničky. Jednotlivé tanečné kolá boli dlhé. Mali ste krátke prestávky, v kuse ste hrali, na parkete vďaka vám boli všetci a neskutočne sa bavili. Neprestali ste hrať keď bola zábava v plnom prúde, ba naopak ešte ste to vystupňovali a všetci sa viac a viac bavili. Nesedel skoro nikto.
A hranie na harmoniku pomedzi tanečne kola, to bolo niečo úžasné. Keďže všetci spievali, burcovali vás, tak vy ste nekončili a pokračovali ďalej a stupňovali to, z vás sa už lialo, taký ste boli mokrý, ale vy ste chceli hrať, kým my sme spievali.
My sme boli nadmieru spokojní a pre náš deň sme si nemohli vybrať nikoho iného. Odporúčame každému všetkými desiatimi. Všetci hostia vás len chválili, nebol žiaden zlý ohlas, práve naopak, iba samé pozitívne reakcie. My vám ešte raz veľmi chceme poďakovať, bolo to super. Prajeme vám tak spokojných klientov ako sme my a tak skvele svadby ako bola tá naša, kedy sa všetci bavili na parkete, keď ste hrali a keď skoro všetci spievali, keď ste hrali na harmonike. Veľa úspechov prajeme a dúfame, že sa ešte stretneme na podobných akciách

Pridať nový príspevok